בין יתר השירותים שאנו מציעים ניתן להזמין אצלנו גם שירות לחנויות שיכול לכלול התקנה של לוחות מחורצים ובניית תאי הלבשה מקצועיים ונוחים לשימוש.

פתרונות שיפוץ לחנויות משפרים את המכירות בעסק

אם אתם מנהלים חנות אתם בוודאי יודעים שלא מדובר על עבודה קלה, ויש מספר גורמים שיקבעו האם החנות שלכם תצליח או לא. חלק ממה שישפיע על ההצלחה שלכם זה איך נראית החנות שלכם, האם היא מספיק משופצת והאם היא מספיק יפה. במידה ואתם רוצים לעשות בחנות שינוי, למעשה אתם זקוקים לשירות של פתרונות לחנויות, ואתם תתפלאו לגלות עד כמה הפתרונות השונים מבחינת השיפוצים והעיצוב יכולים להשפיע על המכירות שלכם , אנו מציעים שרות שיפוץ לילה כדי לא לפגוע במיכרות החנות ,חברתנו מפעילה צוות לילה ובמהלך לילה אחד החנות עוברת  שינוי של ממש , צביעה , מידוף ופרקט אלו דברים שביצענו בעבר במהלך לילה אחד לדוגמא בקניון הזהב בראשון לציון . 


שימוש בצבעים נכונים

כאשר מדברים על פתרונות לחנויות ועל שיפוצים שאפשר לעשות בחנות כדי למקסם את ההצלחה שלה, יש לקחת בחשבון, לפני הכול, את הצבעים שבהם עושים שימוש. כלומר, אם עד היום החנות כולה הייתה בעלת קירות לבנים, יכול להיות שעל ידי כך שתזמינו שיפוצים שכוללים צביעת קירות בצבעים אחרים למעשה תשנו את האווירה כולה. הכנסת צבעים יכולה להשפיע באופן מהותי ביותר על ההרגשה שתהייה לכל אדם שייכנס לחנות, ולכן כדאי לשקול זאת.


הגבהות למוצרים שונים

עוד פתרון טוב לחנויות שהרבה פעמים יכול להשפיע על המכירות, זה הנושא של שיפוצי הגבהות גבס. השימוש בגבס הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות, בין אם זה בבית הפרטי ובין אם זה בחנויות ומשרדים, ואחד השימושים העיקריים זה ליצור הגבהות שונות. אם תיצרו בחנות שלכם חללים שונים, כוכים והגבהות למעשה תוכלו לייחד כל מוצר שמוצג למכירה וזה בוודאי ישפיע לטובה על העסק. לא מדובר על השקעה כלכלית גדולה מידי וזה בהחלט יתגלה לכם כצעד חכם.

 

לוח מחורץ

מומלץ להתקין לוחות מחורצים בחנות כיוון שהם מנצלים את שטח החנות בצורה טובה יחד אם זאת ניתן להלביש על פסי האלומינים שלהם מדפים בגדלים שונים וקוצים , חברתנו מתמחה בהתקנת לוחות מחורצים וחיתוכם.